Hakkımızda

Önal Elektrik ve Solar Enerji birmilyonnokta.com üyesidir. Firmamız her türlü elektrik, aydınlatma, yangın alarm kurulumu, güneş enerji kurulumu gibi durumlarda daima yanınızdadır. Şirketimiz imza attığı kaliteli proje katılımları ile alanında başarılı bir konuma yükselmiştir. Şık mekan içi aydınlanma, elektrik, dekorasyon hizmetlerimizle müşterilerimizi daima memnun etmeyi benimsedik.

Antalya hizmet sektörü alanında kendine yer edinen firmamız her geçen gün daha ileri seviyeye çıkmaya gayret etmektedir. Referanslarımız arasında yer alan kaliteli iş birliklerimiz bizi de ileri seviyelere taşımaktadır. Kurulumunu yaptığımız güneş enerji panelleri de her geçen gün yayılan sağlıklı tüketim materyalleri arasına girmiştir. Ayrıca dış mekan ışıklandırması da yaptığımız bir diğer hizmet alanına girmektedir. Ürün gamı hayli geniş olan firmamız bölgede tercih edilen firmalar arasında ön planda yer almaktadır.

Yenilenebilir enerji kaynakları arasında yer alan güneş enerji panel kurulumunu çokça destekliyoruz. Deneyimli personellerimizle ön görüşmeler sağlayıp bunun neticesinde en uygun şartta sizlerle altyapı çalışmamızı hızlandırıyoruz. Akabinde gerçekleşen kurulum ve takibat süreci ile dirsek temasımızı kesmiyoruz. Görsel yada ihtiyaca yönelik verdiğimiz elektrik kurulum hizmetimizde de yine çok aranılan konumda olduğumuzu belirtmek isteriz. Personellerimizin tamamı teknik konulara hakim olup iş güvenliği kapsamında bilinçlilerdir. Neticede işe başlama taahhüdünde bulunduğumuz zaman mutlaka gelip görev başı yapıyoruz.

Her türlü uydu kurulum hizmetimiz de ayrıca vardır. Montaj, kurulum vb. hizmet ihtiyacınızda lütfen bize danışınız.

Öne Çıkarılanlar

Kumluca Aydınlatma Sistemleri

Aydınlatma sistemleri, iç ve dış mekanlarda ışık sağlamak ve ortamın uygun şekilde aydınlatılmasını sağlamak i

Kumluca Elektrik Proje Tadilat

Elektrik proje tadilatı, mevcut bir yapının elektrik sistemlerinde, aydınlatma düzeninde, priz yerleşimlerinde v

Kumluca Kumanda Panoları

Kumanda panoları, endüstriyel ve ticari tesislerde çeşitli cihazları kontrol etmek, izlemek ve işletmek i

Kumluca Güneş Enerji Sistemleri Montaj İşleri

Güneş enerjisi sistemleri montaj işleri, güneş panelleri, invertörler, montaj yapıları ve bağlantı eki

Yorumlar